Choď na obsah Choď na menu
 


18.kolo Spartak Myjava - DUBNICA 2:1

21. 5. 2010

 

 

Spartak Myjava - MFK DUBNICA   2:1  (0:1)

Gól: Homola

Zostava: Vavrúš - Štefánek,Piaček (C),Turza,Kadlecaj,

                              Gašpar,Homola,Kučík,Hanko,Harvila,

                              Fary,Ciesar,Tvrdoň

Slovo trénera: Zápas sme mali 50 min. jasne pod kontrolou, napriek niektorým zákrokom súpera,ktoré boli minimálne na hranici únosnosti,ktoré rozhodca viac-menej toleroval. Zvrat prišiel až po našich individuálnych chybách pri štandardných situáciách súpera,ktoré ale na druhej strane neboli pískané. Potvrdilo sa iba staré pravidlo : Na Myjave sa ťažko vyhráva,aj keď je súper futbalovo lepší.

 

 

 

 

Ostatné výsledky 18.kola:

Trenčín - Topoľčany   3:1

Považská Bystrica - Spartak Trnava   0:7

Levice - ČFK Nitra   1:1

FC Nitra - Senica   2:1

Lokomotíva Trnava - Púchov   3:0

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Romans

(Romankop, 1. 6. 2010 14:06)

Práveže, obrana hrala výborne, preto si myslím, že nebolo potrebné do nej vôbec zasahovať výmenou Aďa a Romana.

vyjadrenie

(romans, 31. 5. 2010 22:32)

aj keď neboli Timo so Sušim,obrana hrala veľmi dobre. a nemyslím si ,že góly boli vinou výmeny hráčov. bola to jednoznačne nedôslednosť brániacich hráčov pri riešení štandardných situácií.

Nuž čo...

(robbie, 24. 5. 2010 19:41)

je obdobie výletov...

Myjavani

(Romankop, 24. 5. 2010 7:58)

Tento, pre nás dobre rozbehnutý zápas sme mali jednoznačne vyhrať. Súpera sme takmer celý zápas k ničomu nepustili, až do chvíle(8 minút pred koncom zápasu)-podľa mňa ako diváka zbytočnou výmenou hráčov na najdôležitejších postoch.V priebehu 3 minút sme dostali obidva góly. Myslím si,a nie len ja, že toto bol moment zápasu kde sa lámal jeho končný výsledok.Veľká škoda stratených bodov. V závere tohto zápasu podľa výmeny niektorých hráčov som mal dojem, že asi ani nechceme vyhrať. Dúfam, že aspoň v tomto sa mýlim. Som presvedčený, že nabudúce to určite zvládnu hráči aj s trénermi oveľa lepšie. Nedalo mi to, aby som sa aj s odstupom času k priebehu tohto zbabraného zápasu nevyjadril. Naďalej však chlapcom a ich trénerom držím palce.Ideme ďalej, čakajú nás ešte tí najsilnejší súperi, a tam sa prejaví sila celého kolektívu (hráči+tréneri+rodičia).

zápas

(danilla, 23. 5. 2010 14:01)

Velká škoda,že sme tento zápas nedoťiahli do výťazného konca a to aj napriek tomu,že domáci hrali chorobne zákerne a tvrdo!To je z mojej strany všrtko!