Choď na obsah Choď na menu
 


Pozdrav z Karlsruhe II.

15. 5. 2010

Dnešný deň začal miernou brušnou nevoľnosťou Adama Faryho, ale po podaní kvapiek od doktora Gašpara st. bolo čoskoro všetko v poriadku a Adam bol pripravený nastúpiť.

Raňajky boli vynikajúce, všetkého bolo nadostač a chalani sa dobre posilnili. A potom už čakali zápasy.

Príspevky berte ako pohľad rodiča od postrannej čiary, tréner turnaj možno zhodnotí trochu inak...

MFK DUBNICA – FC Winterthur (Švajčiarsko)

1:0   gól: Šimon Homola

Veľmi sme chceli vstúpiť do turnaja víťazstvom, už len preto, že Švajčiari mohli byť vážnym súperom o postupové 3.miesto. Po celkovej prevahe využil Šimon chybu obrancu a 3 body boli doma.

 
SV Blankenloch (Nemecko) – MFK DUBNICA

 

0:3   góly: Milan Kvocera 2,Braňo Kadlecaj

Mužstvo z mestskej časti Karlsruhe dokázalo odolávať iba po Braňov vydarený padáčik. Víťazstvo potvrdila naša raketa Milan Kvocera 2 gólmi. Mali sme 6 bodov, na postup bolo treba 9.

 
 
MFK DUBNICA – 1.FC Kaiserslautern (Nemecko)

0:2

Chalani si vybrali zápas "blbec". Kopali sme roh a z protiútoku sme dostali gól, z čoho sme sa až do konca nespamätali, práve naopak, po teči sme dostali druhý gól. Aj keď sme podali najslabší výkon, neubránili sme sa dojmu, že rozhodca nechal nejaké percentíčko doma v Nemecku...

 
1860 München (Nemecko) – MFK DUBNICA

0:0

Suverénne najlepší výkon (všetci dúfame, že zatiaľ:) na turnaji. Chalani bojovali a dreli ako vo finále LM. Bod s mužstvom klubu minuloročného víťaza turnaja je veľmi cenný, i keď rozhodca opäť trošku pripiskoval domácim. A to Milan ešte trafil brvno...

 
Puskas Akademia (Maďarsko) – MFK DUBNICA

 

0:1   gól: Aďo Turza

Potrebovali sme vyhrať. Aďo sa z priameho kopu trafil perfektne a opäť zodpovedným výkonom chalani už nič nenechali na náhodu. Boli veľmi šťastní....

 

V skupine sme skončili na 3.mieste s 10 bodmi a skóre 5:2. Zajta o 9:30 nás v osemfinále čaká TSG 1899 Hoffenheim. Chlapci sú odhodlaní nechať na ihrisku celé svoje srdiečko a bojovať do poslednej kvapky potu.

Myslím, že môžme byť na našich chlapcov hrdí. Vedia hrať futbal, vedia sa správať a sú skvelá partia. Ďakujeme za pozdravy maminám a taktiež kamarátom z Trnavy, veľmi si to ceníme a odovzdávame chalanom.

A maminy, nezabudnite zajtra o 9:30 držať palce. Zaslúžia si to. A my máme tú česť byť tu s nimi...

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

púchovčan

(jarec z Pu, 15. 5. 2010 20:46)

chlapci prajem vám úspech......,ale vlastne ako tak kukám na tie výsledky,už ste ho dosiahli,gratulujem a Milanko drž sa ,všetko dobré Vám prajem ,môžu byť na vás tréneri aj rodičia hrdí,čaute!!!!!!!!!!!!!!!

raketa

(jozko, 15. 5. 2010 14:27)

raketa z puchova

robbie

(amo, 14. 5. 2010 23:16)

ha-ha-ha

Amon...

(robbie, 14. 5. 2010 23:10)

si úplný chudáčik...

raketa

(amon, 14. 5. 2010 23:10)

aká vaša raketa?????????????????????????????????????

rozhodcovia

(amon, 14. 5. 2010 22:59)

dokedy sa budete ešte vyhovárať na rozhodcov?