Choď na obsah Choď na menu
 


12.kolo FK Senica - DUBNICA 1:0

10. 4. 2011

 

 

FK Senica - DUBNICA     1:0   (1:0) 

Zostava: Vavrúš - Janček (C),Suchánek,Ciesar,Turza,Piaček,

                            Homola,Gašpar,Harvila,Štefánek,Kučík,

                            Hanko

 

 

Ostatné výsledky 12.kola:

Nitra – Spartak Trnava   3:0

Zlaté Moravce - Levice   1:3

Nové Zámky - Trenčín   2:1

Púchov - Topoľčany   2:0

Lokomotíva Trnava - Myjava   3:0

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Ale čo...

(danilla, 19. 4. 2011 8:47)

Pán Bíly: môj komentár bol taký aký bol, ale bola to reakcia na výkon rozhodcu v tom zápase. Je to moja hanba, tak to neporovnávajte z niečim iným.
Vedúci dca.

Nuž takto p.Bílý...

(robbie, 18. 4. 2011 9:57)

"Doraz ho" znamená to isté v Košiciach,Senici,Dubnici i Hornej Dolnej.To si môžme vybrať nejaký vulgarizmus a povedať si,že to znamená "prihraj".Kweuke si tiež myslel,že svojím gestom robí show a stálo ho to 20000.Nemyslím si,že to hovoríte s úmyslom poškodiť súpera,len to na mládežnícke ihriská nepatrí.R.Kadlecaj.

Trénerovi Senice-naposledy

(Romankop, 18. 4. 2011 8:08)

p. Bílý, ja nehodnotím ani Vašu prácu, ani prácu iných trénerov, to náleží iným. Ja sa snažím poukazovať iba na to čo sa mi nepáči. A nepáčia sa mi vo Vašo prípade iba Vaše slová povzbudzovania, to je celé a na to Vás nepotrebujem poznať, stačí ak Vás počujem. Každého, kto sa dal na prácu s mládežou skôr obdivujem, pretože je to práca nesmierne ťažká a náročná. Myslím si, že pri vysvetlení pokriku "doraz ho" sa ale nezhodneme. Slovo "doraz ho" v slovníku slov.jazyka znamená, citujem: zabiť,dobiť, zničiť, urobiť bezmocným. Takže o čom sa budeme ďalej baviť.
Na "dotlačenie" súpera, ako Vy uvádzate, by malo existovať, skúsim hádať, asi slovo "dotlač ho", a to už inak znie a má ten správny, ten Váš význam.Alebo žijeme každý v inom štáte,resp. používame iný jazyk ako slovenský? Uvedomte si ešte jednu vec, že na svoje ratolesti sa prídu pozrieť aj mamičky, skúste to im vysvetliť ako mne, ako ste to Vy myslel.Na záver: touto vzájomnou komunikáciou nechcem naštrbiť dobré vzájomné vzťahy, skôr naopak.Veď všetkým nám ide o jedno-o šport a o výchovu našich detí. Prajem veľa úspechov pri práci s mládežou.

pre romankop

(Trener Senice, 17. 4. 2011 1:17)

Neviem kto ste, ale rad by som vas spoznal a hlavne sa chcem vyjadrit k tomu vasmu clanku na moju adresu .Nechcem a ani vam nebudem vyvracat vas nazor na moje povzbudzovanie chlapcov ,ale v prvom rade sa pozrite do svojich radov a potom prosim hodnote inych. Ak sa vam zda pokrik na hraca doraz ho spatny, tak sa velmi mylite ak ste to pochopili, že ho ma faulovat alebo neviem čo!! Pokrik "doraz ho" znamena, aby dotlacil supera do tlaku pokial nema prebranu loptu smerom na nasu branku , ale to vam ako odbornikovi na adresu trenerov nemusim vysvetlovat. Asi ma vobec nepoznate a čo ma zaraža , že dokažete hodnotit inych bez toho aby ste si zistili nieco o tom cloveku !! Ja nie som prvy koho tak hodnotite a to je velmi zaujimave . Dokazali ste hodnotiti pracu trenera Lokomotivy pana Hajicka a dalsich vasich superov. Mili pan neznamy ak si myslite , že kricanie vasho veduceho do p..i to je faul pol metra od striedacky vasich synov je v poriadku tak sa vam ospravedlnujem a zamyslim sa ako ste povedali !! Vasim chlapcom prajem vela sportovych uspechov, trenerom pevne nervy pri praci s detmi a vam vela stastia v dalsich clankoch !!S pozdravom R. Bily

Trénerovi Senice

(Romankop, 13. 4. 2011 12:50)

Nedá mi s odstupom času krátko nereagovať na správanie sa domáceho senického trénera p. Bíleho na adresu našich hráčov. Celý zápas tento pán kričal-"povzbudzoval" od postrannej čiary svojich hráčov spôsobom-doraz ho, preruš a čo nás najviac pobúrilo veľmi často, keď mal náš hráč loptu kričal na plné ústa "nevie, nevie a to isté dokola. Myslím si, že to nie je nič iné, ako podceňovanie súperových hráčov. Pán tréner už od malička takýmto spôsobom deptáte súperov? Zakázať Vám to nemôžeme, ale aspoň sa skúste nad tým zamyslieť. Hodí sa takéto gesto z úst jedného mládežníckeho trénera.Veď predsa, výrazy slúžiace k motivácií svojich hráčov sa dajú vysloviť aj inými slovami ako "nevie, doraz ho, atď".
Myslím si a zároveň som o tom presvedčený, že pán Bílý je natoľko inteligentný, že ak si náhodou prečíta tieto riadky, dá si v budúcnosti na tieto výrazy, ktoré na mládežnícke ihriská určite nepatria,pozor.

Možno...

(robbie, 11. 4. 2011 10:15)

treba len na tento zápas rýchlo zabudnúť,lebo príprava aj súperi a výsledky v nej boli kvalitné.Súčasná Myjava je dosť dobrý súper na "rehabilitáciu",avšak zásadne bez podcenenia,lebo každý zápas začína od 0:0 a trvá 60 minút!Treba mať pred očami Trnavu,Bohemians,Slovan z prípravy,a ono to pôjde.Ak budete,chlapci,chcieť...

Senica-MFK

(Romankop, 11. 4. 2011 9:05)

Silný jarný senický nárazový vietor nám včera ufúkol všetky 3 body v prvom majstrovskom zápase I.ligy MŽ. Včerajší zápas mal vyložene remízový priebeh, nakoľko ani domáci, ani hostia nevystrelili poriadne na bránu, okrem jednej slabej strely tzv. bodlom a tá skončila v našej sieti. My sme mali veľkú príležitosť v druhom polčase na vyrovnanie,avšak senický obranca kĺzačkou zachytil prihrávku pozdĺž prázdnej brány a vrazil si ju do tyčky a od tyčky von. Pred prázdnou bránou sme mali až dvoch voľných hráčov, ktorí čakali na túto prihrávku-naša smola, senické obrovské šťastie. Súper, ako je o ňom známe dosť tvrdo dostupoval k našim hráčom pri každom preberaní lopty, prehnane hral rukami, čo na našich chlapcov platilo. Nebol to včera zrovna náš oslnivý výkon, ale za predvedenú hru sme si bodík zaslúžili.Nechceme a ani sa nebudeme vyhovárať na rozhodcu,ktorý včera určite odviedol tých nepísaných 10% pre domácich. Začali sa majstrovské zápasy a s nimi asi aj naše už tradičné gólové suchoty.Ku koncu zápasu sa nám rodičom zdalo, že nechceme chytiť asi ani bod, súdiac podľa predvedeného prestriedania hráčov.
Na druhej strane je potrebné spomenúť, že v senických dresoch sme spoznali 4 najlepších hráčov z myjavských 98-čiek. Takže z dvoch mužstiev spravili záhoráci jedno a celkom kvalitné. Chlapci, už si uvedomte,že bez gólov sa jednoducho vyhrávať nedá.