Choď na obsah Choď na menu
 


15.kolo AS Trenčín - DUBNICA 4:3

30. 4. 2011

 

 

AS Trenčín - DUBNICA   4:3   (2:1)

 

Góly: Turza,Gašpar,vlastný

 

Zostava: Vavrúš - Ciesar,Turza,Piaček (C),

                            Gašpar,Harvila,Štefánek,Kučík,

                            Hanko,Franko,Tvrdoň,Suchánek

 

 

 

 

Ostatné výsledky 15.kola:

Levice - Senica   0:2

Topoľčany - Nové Zámky   1:3

Spartak Trnava - Myjava   5:1

Púchov - Nitra   0:5

Zlaté Moravce - Lokomotíva Trnava   2:0

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Možno...

(robbie, 2. 5. 2011 16:30)

sme sa nepochopili,ale u Reného som chcel oceniť,že sa chytil šance.Tak to má byť.Brankárska otázka?Až osobne...súhlas?

Pre Robbie....

(Romankop, 2. 5. 2011 15:06)

René si za to, že bol "hodený do vody" môže sám, a všetci vieme prečo,to nebudem ďalej rozvíjať.Čo sa týka brankára, je potrebné poukázať na obrovské chyby,aby sa ich v budúcnosti vyvaroval. Nikto nehovorí, že za sobotňajšiu prehru môže len a len Samo.Prehrali si to všetci, veď futbal je kolektívna hra. Nemôžeš zrovnávať výkon hráča v poli, ktorý behá a dre celý zápas hore dole a pokazí nejakú prihrávku s úlohou brankára.Nebol si ani v Senici, ani na Lokomotíve a proste to nemienim ďalej rozoberať-nehodí sa to.

Romankop...

(robbie, 2. 5. 2011 14:12)

Tak Braňova kľúčna kosť bude podľa lekárov potrebovať 2-3 týždne pokoj... Ale späť k zápasu.V podstate s Tebou súhlasím,ešte by som vyzdvihol výkon Reného (a nielen proti Trenčínu), ktorý bol "hodený do vody" a pomaly sa stáva oporou. Čo sa týka Sama...ja som zástancom teórie "nekritizovania brankára".Aj on si má právo vybrať slabší deň,lenže u brankára je to vidieť najviac.Keď hráč pokazí prihrávku,prehrá súboj,v podstate sa nič nedeje.A taktiež si nikto nepamätá výborné zákroky,len hrubky.Na ihrisku je vždy 9 hráčov,ktorí vyhrávajú a prehrávajú spolu.Pozrite akú hrubku vyrobil tiež v sobotu brankár Tottenhamu,a to berie o trošku viac,ako Samo:)

http://www.futbol-tv.com/vid.php?sid=5437&cat1=en

Trenčín-Dubnica

(Romankop, 2. 5. 2011 8:51)

Ďalšie považské derby sa odohralo za pekného slnečného počasia na dobre pripravenej prírodnej tráve na ihrisku OZETY Trenčín.Do zápasu sme nevkročili najlepšie, keď sme už v polovici prvého polčasu prehrávali 0:2. Po peknej akcii a prečíslení súperovej obrany sa nám ešte v prvom polčase podarilo znížiť vlastným gólom trenčanov na 1:2. Druhý polčas bol skôr v našej réžií, kedy sme dokázali vyrovnať a asi 7 min. pred koncom krásnou individuálnou akciou zakončenou nechytateľnou strelou sme otočili stav stretnutia na 3:2. Ale bohužiaľ sa nám tento výsledok nepodarilo udržať do konca. Po druhej veľkej chybe nášho brankára sme inkasovali vyrovnávajúci gól a tesne pred koncom sme nedokázali ubrániť súperových útočníkov, ktorí využili naše zaváhanie a strelili víťazný gól. Takže zopár faktov na záver: kvalitný súper,naše nevyužité šance, hlavne v druhom polčase, 2 obrovské a neuveriteľné tvrdky nášho brankára-2 vlastné góly(Samo za tento výkon by sa hanbili aj prváci), hrali sme zase bez troch hráčov základnej zostavy(Timo, Šimon a Braňo),a veľmi slabé výkony väčšiny chlapcov, ktorí nedokázali nahradiť absenciu hráčov zo základnej zostavy. Treba ale vyzdvihnúť výkon možno "až" 3 našich chlapcov, ktorí na ihrisku nechali srdce(Hajke, Suši a Romi)-fakt si túto pochvalu po sobotňajšom výkone zaslúžia.Na záver: chlapci hlavu hore, dúfam, že už v nedeľu proti Spartaku budeme konečne hrať kompletní a trnavákov poriadne potrápime.Fakt je ten,že na jar sme ešte nehrali kompletní ani jeden zápas.

Trenčan

(fanda, 30. 4. 2011 18:51)

Ten Trenčin dáva zabrať všetkym mužstvám.