Choď na obsah Choď na menu
 


22.kolo DUBNICA - FKM Nové Zámky 0:2

1. 6. 2011

 

 

DUBNICA - Nové Zámky   0:2   (0:0)

Zostava: Vavrúš - Ciesar,Turza,Kadlecaj,Janček (C),Štefánek,

                            Gašpar,Harvila,Kučík,Piaček,

                            Homola,Suchánek,Hanko,Tvrdoň

 

 

 

 

Ostatné výsledky 22.kola:

Trenčín - Nitra   1:0

Myjava - Senica   1:3

Lokomotíva Trnava - Topoľčany   4:1

Levice - Púchov   2:1

Spartak Trnava - Zlaté Moravce   5:2

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Pre pána "anonym"

(Romankop, 6. 6. 2011 8:34)

Milý pán anonym, ak ste si nevšimol, toto nie je oficiálna stránka klubu MFK Dubnica, toto je stránka založená pre naše deti a ich rodičov,takže týmto Vám hneď odpovedám na Vašu "háklivú" otázku. Tieto príspevky nie sú určené ani tak pre Vás (súperov), ako pre ostatných rodičov našich športovcov, ktorí sa nemôžu zúčastniť týchto zápasov, a na tieto informácie pre nich nepotrebujem poverenie ani od trénera, ani od vedúceho mužstva dokonca ani od generálneho riaditeľa klubu.
Nechápem, čo Vy "nechápete" na tom, že som popri obrovskej pochvale, myslím si, že "Vášho mužstva", napísal, že sme hrali zle, alebo mal som napísať, že sme hrali výborne a súper ešte lepšie.Nie to by nebola pravda. My sme hrali toľko, koľko nám súper dovolil, a to hovorí za všetko.
Skôr ma zarazilo, že ste vôbec nereagoval na vek Vašich chlapcov, a to ma utvrdilo v podozrení, že to nebolo úplne všetko "v poriadku".Poznáme takmer všetkých našich súperov, ale aj tí najlepší ako Nitra, Senica a Spartak Trnava by určite s týmto Vašim "výberovým" mužstvom malo obrovské problémy. Prajem chlapcom z Nových Zámkov veľa futbalových úspechov vo svojej vekovej kategórií.

Nechápem...

(robbie, 3. 6. 2011 20:17)

ako sa dá proti Spartaku Trnava podať zodpovedný sústredený plnohodnotný výkon a ani nie o mesiac s Novými Zámkami predviesť vlažné pobehovanie po ihrisku bez srdiečka.Naozaj nechápem.

pre "anonym"

(admin, 3. 6. 2011 20:08)

Romankop je jeden z rodičov,ktorý sa zúčastňuje všetkých zápasov či už doma,alebo vonku. Snaží sa nám ostatným rodičom priblížiť dianie na zápasoch,za čo mu patrí veľká vďaka.
Tá otázka vôbec nie je haklivá.Ak ste si všimli,tak v minulej sezóne tréner Šulek oficiálne hodnotil zápasy priamo v článku.Romankop hodnotí zápasy zo svojho pohľadu v komentároch tak,ako môže ktokoľvek v rámci slušnosti.Presne tak,ako je celá stránka dielom môjho voľného času.
Toľko pre vysvetlenie.

postreh

(anonym, 3. 6. 2011 19:10)

reagujem na pana "Romankop".
Vzdy si rad precitam vase postrehy na vase zapasy a mozem povedat ze mate spisovatelsky talent.
Nechapem len preco napisete ze s takym vybornym superom ste este nehrali a zase vasa posledna veta je uplne v protiklade.
Na jednej strane je super vyborny , na druhej strane ste vasich chalanov este horsie hrat nevidel.
Nechapem!!!
Prepacte mi to , ale radsej som sa nepodpisal , pretoze sa mi nechce s vami dopisovat na tychto strankach a vysvetlovat si kto ma lepsi nazor.
Este by som sa chcel spytat , asi haklivu otazku , ze ci ste povereny trenerom hodnotit kazdy vas zapas?
Nevadi to trenerovi? Alebo vy ste trener?

Tak je...

(danilla, 3. 6. 2011 8:10)

Bolo to ako zlý sen!!

DUBNICA-NOVE ZAMKY

(Romankop, 2. 6. 2011 11:36)

Neviem si vysvetliť po včerajšom zápase, ako také mužstvo, ako náš včerajší súper môže byť na chvoste tabuľky. Súper nás včera vôbec k ničomu nepustil, dobre atakoval, vyhrával všetky osobné súboje, skrátka bol to zatiaľ najlepší súper s akým sme v súťaži hrali. My sme sa nevedeli dostať do zápasu, nič nám nevychádzalo, kazili sme množstvo prihrávok a nedokázali sme si vytvoriť ani jednu gólovú šancu. Otázka je tá či chlapci z Nových Zámkov boli skutične 98-ky a mladší, alebo nie, pretože boli urastení, fyzicky vyspelí a možno iba 2 hráči hrali proti nám na jeseň. Ja osobne neverím, že toto mužstvo je zložené len z 98-čiek. Ale ak by to bola pravda,len 98-ky, tak by chlapci z Nových Zámkov nemali v tejto súťaži súpera a to sa mi nechce veriť. Nech už to bolo akokoľvek, musíme sa pred týmto súperom pokloniť a zablahoželať k víťazstvu. My sme si ho včera po predvedenom výkone vôbec nezaslúžili. Ja som ešte horšie našich chlapcov hrať nevidel, neviem čo sa stalo, ale včera to bolo chlapci hrozné!!!