Choď na obsah Choď na menu
 


PZ - DUBNICA - Juventus Žilina 1:3

13. 3. 2011

 

 

DUBNICA - Juventus Žilina   1:3   (1:1)

 

Góly: Harvila

 

 

Zostava: Vavrúš - Janček (C),Kadlecaj,Gašpar,

                         Turza,Homola,Piaček,Štefánek,

                         Hanko,Kučík,Ciesar,Harvila

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Blood Pressure : Blood urgency table

(ARoreasece, 8. 10. 2018 8:28)

Pression arterielle est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre moelle bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-belgique-prix/

Your Orient To Blood Apply pressure on Numbers

(APhiseanna, 30. 7. 2018 4:24)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-rembourse-ou-pas/

Čo sa týka obrany...

(robbie, 18. 3. 2011 13:20)

chýbalo dosť dôležité,naviac ofenzívne,koliesko.Suši.Ale herne to nebolo zlé.A žolík sa opäť trafil!:)

zapas

(majky, 17. 3. 2011 15:24)

su zapasy ked date gol aj z tribuny a su zapasy ked nedas gol ani keby si hral do rana.......pre tento zapas plati druha moznost (aj ked to nebolo prvy krat)......hore hlavu a neklesat na duchu... troska som bol prekvapeny z obrannej hry ale kazdy mame narok na slabsiu chvilku...

MFK-Juventus

(Romankop, 14. 3. 2011 12:32)

Tento včerajší zápas sa mi komentuje trošku horšie z pohľadu na konečný výsledok, avšak potešujúce je to, že výsledok absolútne nevystihuje dianie na ihrisku. Súper bol fyzicky veľmi zdatný, myslím si, že až natoľko, že by sa vysokými postavami niekoľkých hráčov nemusel hanbiť ani medzi mužstvami starších žiakov. Ale nám to vôbec nevadilo,hrali sme, hlavne prvý polčas, svoju hru po zemi s pomerne veĺkým počtom pekných a hlavne tutových gólových akcií. Polčas mohol byť min 5:1, ale zase tá koncovka. Druhý polčas už nebol futbalovo tak atraktívny pre divákov ako prvý, ale zase sa niesol v znamení väčšieho počtu našich tutových šancí-zase nepremenených. Súper využil takmer všetko čo mal a aj po našich chybách sme dnes prehrali 1:3.
Nedá mi nespomenúť "9" (počítal som to) samostatných nájazdov na žilinského brankára, neuznaný gól pre ofsajd a ešte zo 3-4 nepremenené viac než gólové šance. Dnes sa jednoducho naši útočníci predbiehali v zahadzovaní tutoviek. Toto chlapci nebola už smola, to bola včera nemohúcnosť. Takto sa vyhrávať jednoducho nedá.