Choď na obsah Choď na menu
 


8.kolo AS Trenčín - DUBNICA 4:0

6. 10. 2012

 

 

AS Trenčín - DUBNICA  4:0  (2:0)

 

Zostava: Hodál - Suchánek"C",Pišta,Svatík M.,

                 Ondrejík,Zaťko,Harvila (Ciesar),

                 Levai (Štefánek),Gašpar,Remšík,Turza

 

 

 

 

Ostatné výsledky 8.kola:

Dunajská Streda - Inter   1:0

Nitra - Slovan   1:0

Topoľčany - Púchov   0:9

Trnava - Senec   2:0

Levice - Senica   1:5

Petržalka - Myjava   0:0

Šaľa - Karlova Ves   2:1

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zápas

(Divák, 7. 10. 2012 11:52)

Zdravím bol som pozriet na tomto zápase a ten obranca čo bol vzadu čo prešli cez neho tie 3 goly by si nezahral ani v okrese nie ešte prvu ligu :) čistá katastrofa

Re: Zápas

(Divák1, 7. 10. 2012 21:19)

Nuž ale. Prebrázdiť celý kraj, pobrať mužstvám hráčov, a potom vyhrať len 4:0 s oslabenou Dubnicou? Prebrázdiť celý kraj a prehrať 1:3 s Myjavou? Staraj sa o svoje "hviezdy" a sleduj, ako budú lietať ako špinavé prádlo so Senicou a Nitrou. Našich obrancov nechaj na pokoji.

Re: Re: Zápas

(Divák, 8. 10. 2012 2:24)

Hej a Dubnica nezobrala hračov zo Stankoviec tie dve hviezdy čo tam máte stále Vám bije do očí iba AS a ked by už o to išlo nikto nasilu netaha hráčov od Vás je to len ich rozhodnutie a ich rodičov!!!!

Re: Re: Re: Zápas

(Romankop, 8. 10. 2012 8:53)

Nebol som na zápase s Trenčínom, ale z počutia od vedúceho mužstva musím súhlasiť s divákom z Trenčína ale len v príspevku č.1. Pravdepodobne sa jedná o nového chlapca z Košece, skutočne z okresnej súťaže, brali sme ho ako útočníka nakoľko v okrese bol najlepším strelcom. Bohužiaľ sa mu zatiaľ nepodarilo svojimi výkonmi presvedčiť. Ja som bol na dvoch zápasoch a to s Petržalkou a s Nitrou a ani jeden z týchto zápasov mu absolútne nevyšiel. Skutočne čistá katastrofa. Možno to chce len čas, ale podľa toho čo som videl na ihrisko, ani moc nie. Musíme hrať s tým čo nám doma ešte ostalo,a len v kútiku duše dúfam, že sa všetci chlapci uzdravia a už konečne nastúpime kompletní, pretože tie najdoležitejšie zápasy nás ešte len čakajú. Čo sa týka našich dvoch chlapcov v Trenčíne: myslím si, že moc si nepomohli. Samo chytá každý druhý zápas, Šimon síce hráva, teraz je zranený, ale na prvé priečky to určite nebude. Trenčín skončí najlepšie 5-6 a to Dubnica skončila vždy minimálne tak isto. Ale nech sa chlapcom darí. A s neústavným poukazovaním na chlapcov zo Stankoviec, radšej už divák z Trenčína prestaň, vobec sa to nehodí.

Re: Re: Re: Zápas

(Divák1, 8. 10. 2012 17:01)

Radšej pourguj u vášho holandského majiteľa, nech vám zrobí voľajakú stránku, aby si sa mohol chodiť ukájať. A čo trepeš o Stankovciach? Koľko chlapcov z Trenčína tam hráva, ktorých mister Marčok vyhodil, aby pozbieral celý kraj a odbavoval sa na víťazstvách 14-15 ročných detí?
Akurát mu to už akosi nevychádza.